Haber

AK Parti Denizli İl Başkanlığı Kutlama Programı

Partililer, AK Parti Deniz İl Başkanlığı’nın düzenlediği programla bayramlaştı. Festival programında konuşan AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, “Birlik, kardeşlik ve barışımız daim olsun” dedi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör’ün sahipliğinde il teşkilatında düzenlenen tatil programına AK Parti Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşların yanı sıra partililerin de katılımı sağlandı. Programda bir konuşma yapan AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, bayramların birlik ve beraberliğimizi pekiştiren özel günler olduğunu vurguladı. Güngör, “Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Bu bayramda tüm Denizlili hemşerilerimizi bir arada görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bu bayramın ülkemize ve milletimize barış ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

Birliğimiz, kardeşliğimiz ve barışımız daim olsun” dedi.

AK Parti’nin Türkiye’nin kalkınması ve güçlenmesi için yürüttüğü çalışmalara değinen Güngör, “AK Parti ailesi olarak her zaman milletimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. ülkemizin birlik ve bütünlüğü. Hedefimiz güçlü Türkiye. Hedefimize ulaşmak için hep birlikte çalışacağız ve başaracağız. Birlik, kardeşlik ve barışımız daim olsun” dedi.

Bayram programında partililer ve vatandaşlar sevgi ve kardeşlik duygularını birbirlerini kutlayarak paylaştılar. – DENİZLİ

haber-baskil.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu